küresel ısınmanın sonuçları
TÜRKÇE | Filipino | French | German | Italian | Portuguese | İSPANYOLCA

ConsequencesOfGlobalWarming.com

Ev
resim
resim Sonuçlar ABD Dışişleri tarafından
resim Sonuçlar Ülkelere Göre
resimresim Araştırma 100 + Yüksekokullar
resim Anketler

Siyasi Haber Bültenleri
E-posta:

Amaç of this Website

Küresel ısınma en büyük çevre endişe bugün dünyanın karşı karşıya bulunuyor.

Ben gerekli ve bu nedenle bu web sitesinin dışında oluşturuldu:

  1. Halk o hala olarak veya küresel ısınma tartışmalar olduğuna inanmaktadır insan yapımı. Bu tamamen ve tamamen yanlıştır. Bilimsel topluluk sadece gerçeği küresel ısınma adam-ancak bu hızlı hareket etmek gerektiği konusunda bir fikir gelmek değil. Bunu kanıtlamak için, En İyi 100 Üniversiteler ve Kolejler ABD'nin dört bir yanından gelen iddiaları kanıtlamak için araştırma belgeler gelmektedir.
  2. Kamu hala henüz Aslında bu hızla Günün çevresel kaygılar adrese hareket gerekir kabul etmedi. Bu nedenle, küresel ısınmanın sonuçları kıyı boyunca ABD devletlerin haberler ve araştırma dergileri ülkeye olarak aldığı listeleri derledik.

Obama henüz Cumhurbaşkanlığı ABD için görev ahdetmek ama var hala Küresel Isınma adresine söz verdi. Rakiplerine zaten bir şey de küresel iklim değişikliği adrese yapmak için işletme üzerinde olumsuz etkisi olacak deneme söyleyerek ona saldırmaya başladılar.

Ben bir işadamı ve beni etkileyen ekonomi konularında büyük Ben böylece benim pocketbook daha Earth'te daha önemli olduğunu düşünmeye bencil değilim ancak. Olarak Al Gore açıkça kendi video işaret, ne çok secebilir: altın bar veya dünyanın bir grup?

Küresel ısınma iyi bir giriş, David Terr makalesine bakın lütfen "" Küresel Isınma ve Sert Gerçek hakkınız.

(c) 2006-2008 ConsequencesOfGlobalWarming.com ( Sonuçlar, küresel ısınma ) Tüm hakları saklıdır.